Potištěný textil

Přemýšleli jste někdy nad tím, čím uděláte zaměstnancům radost, místo přidávání práce? Pokud ne, tak děláte chybu, protože motivování zaměstnanců je základ a bez pořádných benefitů to nejspíše ani nejde. Pokud vůbec žádné benefity nemáte, tak byste měli co nejrychleji otočit způsob odměňování, protože výhody pro zaměstnance jsou základ. Jedna z prvních výhod, které byste mohli zavést, je firemní oblečení pro všechny zaměstnané. To vyrábí firma, která se specializuje na reklamní textil, na který si můžete nechat natisknout logo, či název firmy.

textil (6)

Pokud zvolíte benefit v podobě firemního oblečení, můžete si být jistí, že ho zaměstnanci ocení a budou ho nosit nejen v práci, ale také v osobním životě. Díky tomu, že budou nosit firemní oblečení i mimo firmu se může Vaše firma dostat do většího povědomí lidí a může Vám nevědomky přivést nové zákazníky. Reklamním oblečením tak zabijete dvě mouchy jednou ranou. Můžete se těšit na nové možné zákazníky a zároveň budou mít Vaši zaměstnanci nový benefit.

textil (5)

Tato firma nabízí oblečení všeho druhu a není problém si objednat tričko, mikinu, košili, nebo třeba čepici, či legíny. Potisk si můžete libovolně umísťovat podle Vašich představ a také ho můžete libovolně natáčet. Samozřejmostí je také výběr všech možných barev a také velikostí. Není problém tedy vybrat velikost XXXL nebo S. Trička se samozřejmě hodí nejen pro firmy, ale také na nevšední události. Potištěné trička se dokonale hodí na tábory, rozlučky se svobodou, klubová trička a další. Mezi priority firmy patří co nejvyšší kvalita oblečení a taky vysoká kvalita tisku.

Pokud tedy chcete udělat svým zaměstnancům radost, nebo chcete na táboře překvapit děti, tak neváhejte a běžte do oblečení s potiskem. Nejen, že všechny ohromíte, ale také nebudete nosit oblečení, které má každý druhý ze sériové výroby.