Mobilní domy pro každého

Už delší dobu jedním okem pokukujete po mobilních domech? Líbí se vám jejich přednosti? A že jich mají spoustu, celou hromadu! Některé si můžeme klidně vyjmenovat.

Takový typ najdete i pod názvem Lavaro House A Nr.72. Pod číslem 72 se nachází velice líbivý a vzhledný mobilní dům. Cena je jistě pro každého příznivá, zaplatíte do milionu, což je za vlastní soukromý dům určitě přijatelné. Níž už to snad ani nejde. Budete mít pro sebe 48 metrů čtverečních a tři pokoje. Jedná se o celoroční typ.

pár u jezera

Jaké jsou další výhody mobilních domů?

Dům je připravený k bydlení.

Většina objektů je totiž plně vybavená, takže v nich najdete postele a skříně, v obývacím pokoji pohovku, samozřejmě kompletně vybavenou kuchyni, postavenou moderní kuchyňskou linku se spotřebiči jako je lednička (často ve formě vestavěného typu), myčka, sklokeramická indukční deska, digestoř.

Báječná cena.

Platíte cenu za kompletní hotový dům, navíc často i s vybavením! Cena je konečná a nenáleží k ní další peníze za služby.

Připravené k prodeji či rezervaci.

Mnoho objektů je úplně nových a nachází se v našich skladových zásobách, proto jsou připraveny ihned k odběru, stačí si je prohlédnout, některý si vybrat a máte hotovo!

okno záclona

Peníze převodem, hotově nebo splácení půjčkou či úvěrem

Na financování se lze dohodnout. Je možné si vzít úvěr, půjčku a splácet měsíční splátky nebo můžete platit jakkoliv, klidně při prodeji hotově nebo přes účet. Záleží jenom na vašich preferencích.

Objekt vám přivezeme až na místo určení.

Máte koupený dům, ale stojí pořád někde na skladě? Nevíte, co dělat s přepravou, protože se jedná o nadrozměrný náklad? Tak přesně těchto otázek se vůbec obávat nemusíte, protože přepravu kompletně profesionálně zařídíme. Dovezeme vám dům až na místo určení a ustavíme.

Stačí jenom připojit a bydlíte.

Jakmile máte dům na parcele, pak už jej stačí jenom napojit na základní přípojky a můžete začít ihned bydlet. Snadné a velice jednoduché! Dům je připravený k okamžitému používání, navíc tam je všechno již v základu, takže nemusíte obkládat koupelnu, stavět sprchový kout, záchod nebo snad najímat řemeslníky na výrobu kuchyňské linky, to všechno tam již máte!