Naplánujte si dovolenou, uspoříte si na ni

To jste nás tedy uvedli do rozpaků, když nevíte, jak uspořit, abyste neměli tak vysoké výdaje za provoz osvětlení! Tak honem rychle zjistěte, čím doma i ve firmě svítíte! To je totiž hlavní důvod, proč se Vám stále nedostávají peníze, i když máte poměrně vysoké zálohové platby!

Je vážně s podivem a zároveň s výrazem lítosti nad tím, že jste si ještě nenašli čas na to, abyste vyřešili tak vysoké platby za spotřebu elektrické energie! Už dávno jste mohli uspořit pěknou finanční částku na to, abyste si už letos mohli dovolit pěknou dovolenou, aniž byste museli navyšovat rozpočet domácnosti!
Ale nic není ztraceno!
Takže se podívejte na výhody LED osvětlení, které ve svých prostorách firmy, ale i v domácnosti uvítáte!
· Pořízením LED žárovek, nebo LED zářivek docílíte velmi nízkou spotřebu, čímž snížíte finanční náklady.
· Svítit budete za stejných podmínek svítivosti, ale přesto za nízkou cenu.
· Úsporu Vám zajistí i podstatně delší životnost osvětlení tohoto typu.
Pusťte se do obnovy zdrojů světla v domácnosti i ve firmě. LED zářivka 120 cm vydá tolik světla, že ji můžete použít v kancelářích, nebo v altánu u Vašeho domu.
Tolik peněz?

Možná se Vám protáčí panenky nad cenou za tento typ osvětlení. Ale stejně tak se Vám protočí panenky údivem nad ročním vyúčtováním, ale v tom dobrém slova smyslu! To ale jen v tom případě, pokud nepodlehnete úskalím prvotní investice a necouvnete.
Podívejte se, jste podnikatel, tak kalkulátor se ve Vašich rukou cítí, jako doma. Použijte jej k výpočtům a propočtům. Ty Vám dají jasnou odpověď ve chvíli rozhodování.
Vyměňte stávající osvětlení za LED žárovky do všech místností, LED panely do kanceláří, kruhové zářivky na chodby, LED zářivky 120 cm, nebo kratší pod kuchyňskou linku, LED reflektory nad garáž, nebo domů pro osvětlení výstavních kousků v sekretáři, a za rok uvidíte, pro jak úspornou záležitost jste se rozhodl!
Za ušetřený peníz vyvezte rodinu do destinace, o které se jí ani nesnilo!