Nezařazené

Lesk na rty versus rtěnka

I když zrovna nemusíte patřit mezi ty ženy, které tráví nejen ráno delší dobu před zrcadlem za účelem dosažení bezchybného make-upu, zajisté chcete mít svůdné rty. Vždyť lesk či rtěnka se nachází v kabelce nejedné z nás. Pro většinu se jedná o nepostradatelný kosmetický produkt. Nepotřebujete být guru v oblasti vizážistiky ani oplývat nadbytkem času pro líčení, avšak nutno uznat, co dokáží nalíčené rty, ať už zvolíte lesk či rtěnku. Dodají eleganci, šarm a kouzlo.

rtěnka

Lesk na rty
Lesk je ideální volbou pro denní líčení, do práce, na odpolední setkání s přáteli, zahradní párty, na výlety, na den strávený s kamarádkou apod. Zejména v případě menších a úzkých rtů je lesk velmi přínosný, neboť je známo, že opticky zvětšuje. Lesk dodá na eleganci, svěžím vzhledu, projasní tvář. Má svůdný účinek. Na trhu jsou k dostání lesky na rty v podobě mnoha druhů a nejen barevného provedení, ale i v rámci balení a samotné aplikace. Vybírat lze z rozsáhlé palety nabídky včetně hydratačního lesku, dlouhotrvajícího či s obsahem pečujících látek. Lesky dodají jas i hydrataci. Výhodou je, že nikdy neuděláte chybu v rámci pořízení bezbarvého lesku, který tak podtrhne vaši osobnost, poskytne rtům sexy look. Lesk vyniká svou předností v podobě velmi snadné aplikace. A sluší snad každé ženě i mladé dámě.

Rtěnka
Benefitem rtěnky je delší výdrž na rtech. A pro ještě vyšší efekt je vhodné aplikovat rtěnku na rty pomocí štětečku. Rtěnka disponuje více možnostmi v rámci využití. Není třeba mít make-up, postačí jen nanést rtěnku a hned váš vzhled bude působit upraveně, svěže a zdravě. Jestliže preferujete přirozenější vzhled, je ideální rtěnku vklepat prsty a bez použití kontury. Dávno neplatí, že výrazná barva rtěnky je záležitostí společenské a večerní události. Naopak. Červená rtěnka vám dodá šarm ve stylu Francouzek a je vhodná i pro denní líčení.

lesk

Rtěnku lze využít i jako krémovou tvářenku, která tak bude dokonale ladit s vašimi rty, ale lze aplikovat i na oční víčka. Na výběr je nejen pestrá škála barev, ale rovněž i druhů rtěnek – dlouhotrvající, voděodolné, vyživující či i rtěnky s leskem nebo jen matné. V kombinaci s konturovací tužkou vykouzlíte dokonalý a precizní tvar rtů. K rtěnce je třeba už ale uzpůsobit jak celkové líčení, stejně tak i váš outfit.