Můžete bydlet ve vlastním a bez dluhů

https://karvinsky.denik.cz/zpravy_region/lide-v-zateplenych-domech-nevetraji-v-bytech-maji-plisne-20170531.html d>

Každý, kdo sdílí společnou domácnost s rodinnými příslušníky či s přáteli, se kterými si zrovna dvakrát nerozumí a od kterých by se nejraději odstěhoval, moc dobře ví, jaké to je mít sen o vlastním nezávislém bydlení. A podobnou zkušenost mají i lidé v malých panelákových bytech s nekvalitními stěnami, kde musejí den, co den poslouchat hluk od sousedů, a kde si kvůli bydlení v pronájmu nemohou ani přibít obrázek na zeď. Tito lidé by dali všechno, co mají za to, aby mohli bydlet ve vlastním domě. Bohužel, to ještě do nedávna ani zdaleka nestačilo, a tak jim nezbývalo než trpět ve svém stávajícím bydlení. Ovšem dnes už stačí málo k tomu, abyste mohli bydlet ve vlastním domě a žít tam bez závazků v podobě vysoké hypotéky.

dostačující bydlení

Konkrétně řečeno k tomu stačí pořídit si vlastní mobilní dům https://www.top-mobilnidomy.cz/. Jeho hlavním rozdílem ve srovnání s tradičním zděným domem je to, že tento typ domu nemá pevné základy. Nestaví se totiž na místě z cihel nebo z betonu, ale na určené místo doputuje z místa výroby speciálním automobilem. Ovšem to, že tento dům nemá pevné základy nic nemění na tom, že vám k bydlení poslouží stejně dobře jako zděná stavba.

klíč k domovu

Když jej navštívíte, tak zjistíte, že nenaleznete žádný rozdíl oproti klasickému malému panelovému bytu. K dispozici můžete mít jednu a více menších místností vybavených stejně tak, jak jste zvyklí. Nebude vám chybět ani kuchyňský kout, ani koupelna ani manželská postel či jiné vybavení.

vrátnice u domu

Hlavní rozdíl však spočívá v tom, že tento domek bude jen a jen váš a k tomu, abyste si jej mohli pořídit vám postačí částka do jednoho miliónu korun v závislosti na vaší náročnosti. Pokud si totiž nepořídíte domek nový, nýbrž již použitý, můžete bydlet již od stovky tisíc korun, což je na českém trhu s bydlením opravdu bezkonkurenční nabídka, kterou překoná už jen stan.