Moderní pohovky do každého obýváku

Váš obývací pokoj není zrovna velkých rozměrů tak jak byste si představovali? Nacpat do něj klasickou sedačku je velký oříšek? Pak je potřeba poohlédnout se po něčem menším na sezení v obýváku. Co třeba nějaký ten gauč? Sháníte nový a moderní gauč, který se vejde i do toho nejmenšího obývacího pokoje? V naší nabídce na vás čeká velký výběr pohovek za skvělé ceny.

hezká dvojsedačka

Velký výběr různých provedení

Vneste do vašeho obývacího pokoje moderní design a příjemné barvy, které tuto místnost zútulní rozjasní. V naší nabídce naleznete gauče v různých provedeních, barvách a materiálech. Samozřejmě nechybí šedé a černé provedení, stará známá klasika, která nikdy nezklame. Při vybavování vašeho obývacího pokoje se ale můžete i trochu více odvázat a vnést do něj pestré barvy. U nás si můžete vybrat gauče různých barev, které oživí váš obývák.

chladné barvy

POKOJ PRO HOSTY? SKVĚLÝ NÁPAD

Rozhodli jste se zařídit si u váš doma pokoj pro hosty a občasné návštěvy, které u vás chtějí nějakou tu dobu pobýt? Pak je to jistě skvělý nápad, ale v takovém případě je potřeba myslet především na možnost přespání vašich příležitostných hostů. Pokoj pro hosty nejspíše zařídit v některé z nejmenších místností u vás doma, třeba v takové, kterou příliš nevyužíváte. A čím takovou místnost vybavit?

Klasická velká postel není moc vhodná či spíše se zdá býti zbytečná. Ideálním řešením do pokoje pro hosty na občasné přespání vašich hostů je rozkládací gauč. Taková rozkládací pohovka je velice praktická. Nezabere v žádné místnosti příliš mnoho prostoru a když chcete prostor pro sezení, ležení nebo spánek zvětšit, jednoduše gauč rozložit a je to. Zároveň také získáte úložný prostor třeba pro lůžkoviny nebo jiné věci.

moderní fototapeta

Pořiďte u nás novou pohovku, ať už do obývacího pokoje nebo do pokoje pro hosty za parádní ceny, kterým se nedá odolat.