Nezařazené

Když chcete vydělávat, musíte mít na pracovišti sehraný tým

Pokud máte zájem, aby vás to v zaměstnání bavilo, abyste si tam s ostatními dobře rozuměli, a aby vám šla práce rychle od ruky, tak je nezbytné, aby se vám podařilo sestavit dobře sehraný tým. Bez toho se v žádném případě neobejdete. A to by měl mít na paměti také každý zaměstnavatel, který má přirozeně zájem na tom samém, protože když si budou zaměstnanci dobře rozumět a budou výkonní, tak bude jeho firma úspěšná, zkrátka bude šlapat jako hodinky.
dílky puzzle.jpg

Otázka tedy zní tak, jak takový sehraný tým zaměstnanců vytvořit. Jak dosáhnout toho, aby se jednotliví zaměstnanci dokázali dobře doplňovat, aby si spolu rozuměli, aby znali své slabé a silné stránky a dokázali s nimi dobře pracovat. A právě k tomu slouží různé teambuildingové akce. V podstatě jde o to, že spolu lidé stráví nějaký čas pohromadě, kde s pomocí různých promyšlených akcí a her společně poznají své osobnosti a naučí se společně spolupracovat.
hráč a šachy.jpg
Ovšem ne každá akce, která na první pohled vypadá v tomto ohledu jako vhodná, vhodnou skutečně je. Mezi zaměstnavateli je velmi populární, poslat své zaměstnance někam na víkend do školicího střediska, kde mají za úkol rozšíření svých znalostí a po „pracovní době“ se mohou společně libovolně bavit. Ovšem zatímco je tento typ akcí velice oblíben u zaměstnavatelů, většina zaměstnanců jej vyloženě nesnáší. Zaměstnanci jej považují za ztrátu svého volného času, který tak stráví nejhorším možným způsobem.
hvězdičky u zipu.jpg

Pokud tedy chcete své zaměstnance stmelit ve výkonný a sehraný tým, jděte na to jinak. Nabídněte jim zábavu, která je bude bavit a nijak je nezatíží. Takovou, při které se dobře pobaví, něco se o sobě dozvědí a nebude je to stát ani příliš mnoho času. Přesně takové jsou escape games Pardubice neboli únikové hry v Pardubicích, které vaše zaměstnance osloví natolik, že se vás budou ptát, kdy je objednáte na další únikovou hru.