Bezpečné a vzhledově na úrovni

Většina budov a pozemků si v současnosti žádá adekvátní zabezpečení nejenom v podobě elektronického systému, ale prvotním počinem každého majitele nemovitosti by měl být bytelný plot. Mnoho potenciálních zákazníků zároveň vyžaduje, aby splňoval také estetické požadavky. Z toho důvodu se jako ideální řešení jeví https://www.montazmpc.cz/ pořízení stabilního betonového plotu zaručující dlouhou životnost, díky použitým certifikovaným materiálům, pocházejících od tuzemských výrobců a dodavatelů. Detail nářadí v opasku stavebního dělníkaPodoba vašeho nového plotu může mít desítky variant.Záleží pouze na vás, zda zvolíte oboustranné, nebo jednostranné betonové dílce, či je z části doplníte o zajímavě řešené dřevěné, plastové, nebo kovové výplně. Právě díky výplním získá plot na zajímavém a odlehčeném vzhledu, který dobře zapadne do daného prostředí, ať už se jedná o chaty, chalupy, nebo rodinné domy a firmy. Naše společnost nabízí současně s dodávkou těchto komponentů také jejich realizaci kdekoliv v České republice. Zakázce předchází vaše poptávka, na jejímž základě obrate provedeme odbornou cenovou kalkulaci, včetně časového plánu realizace. Naše nabídka zahrnuje tyto služby:
– návrhy oplocení, bran a branek
– demontáž stávajícího oplocení a montáž nového
– vrtání děr pro sloupky
– tmelení spár nového oplocení
– zaklínování plotových desek a konečná úprava terénu
– výkopové práce v podobě hloubení základů, bazénů, zahradních jezírek a různé úpravy jakýchkoliv terénůStarý plot svázaný řetězem
Částky za jednotlivé úkony najdete na našich internetových stránkách v sekci CENÍK SLUŽEB. Naše společnost si klade za cíl pracovat s kvalitními certifikovanými materiály, které splňují všechny technické normy a parametry. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně s ohledem na požadavky zákazníka a rádi se s vámi podělíme o v praxi ověřené zkušenosti i novinky v oboru.