Nezařazené

Zkuste oživit svůj šatník pomocí online aplikace

V dnešní době, kdo není online, jako by nežil. Chytrý telefon má snad každý člověk v produktivním věku, kdy jeho chytrý telefon nabízí nespočet různých aplikací. Proto Vás jistě nepřekvapí, že lidé jsou vynalézaví a již řadu let existuje aplikace, která se zabývá prodejem a výměnou Vašeho oblečení.

elektronický obchod s oblečením
Co to tedy je?

VotočVohoz je mobilní aplikace, která slouží k burze oblečení (můžete kupovat i vyměňovat). Aplikace nemá žádné speciální podmínky při zadávání “inzerátu“ – stačí mít svůj vlastní účet a inzerované oblečení musí být nezničené, přesto se řídí nějakými zásadami a pravidly.

Tato aplikace je unikátní v tom, že Vám může skvěle osvěžit šatník, aniž by Vaše peněženka utrpěla vážné rány, protože inzerované kousky bývají cenově dost výhodné a o výměně snad není potřeb ni mluvit.

Mezi pravidla a zásady, kterými se aplikace řídí, patří:

· Vše potřebné (transakce, oblečení…) posílat novému majiteli včas
· Není dovoleno někde veřejně vypisovat Vaše osobní údaje jako je např. bankovní účet, adresa, telefonní číslo atd.
· Je důležité si velmi pečlivě a podrobně přečíst informace týkající se bezpečného nakupování (naleznete buď na internetových stránkách, nebo v aplikaci)

Jak to funguje?

Jak už bylo zmíněno výše, nakupování ani výměna na VotočVohoz není žádná složitá akce. Stačí si založit účet, ke kterému potřebujete jen pár základních údajů. Po založení se vytvoří Váš profil, kde můžete svoje věci inzerovat, což taky není zrovna věda.
výběr oblečení
Oblečení (ale klidně i kosmetiku, doplňky), které už nadále nevyužíváte a chcete ho poslat dál, nafotíte a zařadíte do příslušné kategorie v aplikaci, případně k němu dopíšete ještě značku a zadáte cenu. Potom už nezbývá nic jiného než čekat, než se Vám ozve na daný kousek nějaký zájemce či zájemkyně, s kterým si další podmínky prodeje budete řešit již soukromě. Přesto nezapomínejte, že celou dobu prodej podléhá pravidlům této aplikace.