Menstruace nám kazí život?

Mít menstruaci nechce opravdu žádná žena, i přesto ji ale skoro všechny ženy mají, protože díky ní může mít žena dítě a spojit tak svou pohlavní buňku s pohlavní buňkou svého partnera. Zní to opravdu zajímavě, ale je to naprosto obyčejné a není na tom žádná věda, protože počít dítě je samo o sobě celkem jednoduchý proces, jen to u někoho nemusí trvat zrovna dvakrát krátkou dobu, protože je to asi od přírody dáno předem, kdo bude mít dítě hned a kdo ne. Navíc mnoho lidí si nesedne, takže i když se nějaký pár naprosto miluje a plánuje si založit rodinu, nemusí si sednout, a přitom jsou oba dva třeba zdraví.

menstruace

To se stává a není to nic špatného, nemůže za to ani jeden. Někdo to v tomto případě zkouší dál, někdo to hold vzdá a rozejde nebo se rozvede. Tito lidé si pak hned najdou někoho jiného a mají s ním dítě a pak zjistí, že to asi nebyl úplně ten pravý člověk pro život a jsou naprosto spokojení. Není to nic špatného, stává se to velmi často.

hygienické potřeby

Aby bylo ale možno počít dítě, je třeba dvou pohlavních buněk, jak už jsme toto zmínili výše. Dvě pohlavní buňky musí být jiné, tedy mužské a ženské. Mužské jsou spermie a ženské jsou vajíčka. Spermií je opravdu mnoho a každou chvíli se jich několik také tvoří. Nevydrží toho ale mnoho, proto jich musí být hodně. Vajíčko je za každý měsíc jen jedno a pokud není oplozeno, odchází v podobě krve ven z těla. Toto tolik ženy nesnáší, přitom když si to člověk takto vysvětlí, tak je to vlastně hezké a úžasné, jak to tělo funguje.

Hodně žen ale neví, jak si s menstruací počít a co dělat s krví. Používají se tampony a vložky, to ale není moc hygienické a dobré, protože se vevnitř tvoří bakterie, které mohou zapříčinit zánět. Dobré jsou ale dámské menstruační kalhotky, které mají silný povrch, aby nasál veškerou krev. Jsou hygienické a navíc tím člověk nakazí životní prostředí, protože se perou.