Méně vrásek, zdravější klouby


Chcete prožít aktivní život, ve kterém nebudete omezováni problémy s klouby? Nechcete být limitováni váhou? A chcete se sami sobě líbit? Zejména ženy chtějí vypadat skvěle co nejdéle je to možné. K tomu aby naše tělo fungovalo jak má a nebo abychom byli spokojení se svým vzhledem, je nutné se o sebe starat. A platí to nejen pro ženy ale i pro muže.

kolagen prášek

Pečujte o obličej
Nejen obličej, ale i ruce, krk i dekolt jsou vystaveny přímému slunečnímu záření. Právě na těchto místech se tvoří vrásky a pigmentové skvrny. Co se týče vrásek, proti těm se dá bojovat už od mladšího věku. Bohužel velká část lidí si stále myslí, že nemusí používat kvalitní kosmetiku ani užívat doplňky stravy, že na to mají času dost. Ale první vrásky už okolo třiceti let vás vyvedou z omylu. Bojovat proti nim můžete jen kvalitní kosmetikou, omezením mimiky a také tím, že budete brát kolagen Orcacollagen
.

Proč kolagen?
Je přirozenou součástí našeho těla. Jenže postupem času se z něj začíná vytrácet, a jeho hladina je na naprostém minimu. Je obsažený nejen v kloubech, ale i v pokožce, a díky němu vypadáme mladší. Když z těla začíná mizet, je dobré ho začít užívat. A to už od třiceti let. Většina lidí má více nebo méně vrásek už právě v tomto období, a regulovat se ještě dají. Je potřeba používat kvalitní kosmetiku, která pomůže zvenčí, a užívat kolagen, který pomůže zevnitř.

zralá žena

Pro pohyb bez bolesti je také kolagen velice důležitý. Protože je přirozenou součástí našich kloubů, při nedostatku kolagenu začíná každý krok bolet. Pomalu v těle vzniká artróza, což je nevratné onemocnění kloubů. Postihnout může jakýkoliv kloub v těle, ale nejčastěji vzniká v kolenou a kyčlích. Při artróze je pohyb velice bolestivý, důsledkem čehož lidé často potřebují kloub vyměnit za umělý. Užíváním kolagenu a udržováním ideální hmotnosti se tomu můžete vyhnout.