Nezařazené

Investice do oblečení se vyplatí

Představte si, že si během pěti let nakoupíte sedm různých kabátů nižší kvality. Dále si představte, že jste první z kabátů koupily v roce 2010. Ten samý kabát si v roce 2015, za podmínek, že ho budete průběžně nosit, jistě neobléknete. Zatímco žena, která si koupí oblečení značkové může takový kabát, který ji vyjde sice na jiné peníze, vyšší, obléci i po pěti letech a bude vypadat úchvatně. Tedy kabát a samozřejmě díky němu i samotná žena.

Pokud chcete vypadat úžasně kdykoli a kamkoli půjdete, stačí vám v podstatě několik kousků kvalitního oblečení.
–          Kvalitní kabát krátký a delší
–          Kvalitní černé sako
–          Kvalitní šaty
–          Kvalitní spodní prádlo
–          Kvalitní doplňky
–          Kvalitní boty

Všechno si představte bez potisků, v jednobarevném provedení a jednoduchém střihu. Vše můžete kdykoli kombinovat a vždy budete vypadat bezvadně. Všimněte si slova kvalitní, které se objevuje ve všech případech výše uvedeného oblečení. To je totiž velmi důležité. Co je kvalitní, to vydrží a vypadá skvěle.

Některé ženy mají plné skříně, ale kvalitní kousek oblečení u nich nenajdete. Když pak k takové skříni přistoupí, ozve se jejich obligátní věta: „Zase nemám, co na sebe!“ To jde ale velmi snadno změnit tím, že si kupujeme opravdu jen velmi kvalitní kousky oblečení.

Když se podíváme třeba na obrazy, historický nábytek, nebo třeba mince. Všechno to jsou sběratelské kousky, za které jsme ochotni utratit nemalé peníze. Proč by tedy právě značkové a kvalitní oblečení nemohlo být takovou naší soukromou s jedinečnou sbírkou?

Například takové značkové boty si můžete koupit a nosit je klidně deset let. Kabelky jsou také velmi nadčasovou investicí. A co teprve již zmíněné kabáty a kožichy. Ty kvalitní máte prostě navždy a naprosto se můžete spolehnout, že budete vždy za modelku a ženu, kterou žádný muž, ani žena nepřehlédne.